Megjött a Lyme-kór eredmény: negatív.
Egy blog egy boszorkányról és konyháról, életről és módról, izomról és építésről, zsírról és csökkentésről. Magamnak: mementónak, és mert szeretek naplót írni, fotózni; másoknak: örömre, ötletnek, olvasgatásra.
2026. június 6., szombat
2026. április 27., hétfő
Napom
2025. január 2., csütörtök
Újévi túra
2023. június 14., szerda
Eü körök/2.
Ma reggel 7-re ott voltam a laborban. Ezer ember... Leadtam a papíromat, vártam. Fél 8: semmi. Iszogattam a vizemet és bántam, hogy nem vittem itthonról vizeletet, de hát így jártam. Majd akkor itt. Majdnem 8 óra lett, amikor már erősen gondolkodtam azon, hogy szólok. Kilépett a nővérke a további papírokat összegyűjteni, hát rákérdeztem.
- Beadta a papírját. Fizetős. Még nem szólították?
Utánanézett: a papírom összeragadt egy másikkal, így kimaradtam. Nem győzött elnézést kérni szegény, persze rögtön be is hívtak. Nem voltam se mérges, se dühös, csak azt hittem, fél 8-ra már a munkahelyen leszek... Egy óra késés lett belőle.
Az eredmény is megjött ma, szuper kis vérkép, a vizeletnél van "2 vvt" és "háms" jelzés, az MCV és az MCH leheletnyivel a normál fölött (de ez hosszú évek óta minden laboromnál így van). Tehát elméletileg ez alapján is jól kell(ene) lennem. (Bár endometriózissal is szuper laborokat szoktam produkálni.)
A fejfájás a vasárnap óta állandósult, minden más tünettel együtt. Gyógyszert nem veszek be, mivel nem hat.
2021. október 12., kedd
Műtét előtti 3. nap
2021. január 12., kedd
Kedd
2020. október 17., szombat
Szombat

















