Egy blog egy boszorkányról és konyháról, életről és módról, izomról és építésről, zsírról és csökkentésről. Magamnak: mementónak, és mert szeretek naplót írni, fotózni; másoknak: örömre, ötletnek, olvasgatásra.
2021. augusztus 22., vasárnap
Vasárnap
2021. augusztus 21., szombat
Szombat
2021. augusztus 20., péntek
Péntek
2021. augusztus 19., csütörtök
Sürgősségin
Napok óta nem jó a gyomrom és görcsöl a gyomorszájam. És egyre rosszabb. M. ma bevitt az ügyeletre. Nem írom le az egész sztorit, csak ennyit, összefoglalva: botrány az eü. "Nem tudok magának segíteni"- végszóval elbúcsúztunk. Onnan sürgősségi. Nem írom le az egész sztorit, csak röviden, összefoglalva: botrány az eü. Éppen 6-8 óra volt a várakozási idő. Nekem valami őrangyal segíthetett, mert negyed órán belül látott orvos. Itt (is) elnézést kértem, amiért zavarok. A doki tajtékzott, és nem írom le az egész sztorit, csak annyit: botrány az eü, de aztán ellátott. És a doki monológja révén beleláthattam kicsit az eü másik oldalába, és tényleg röviden: botrány.
A lényeg: nagy valószínűséggel a sok fájdalomcsillapító miatt lehet a gondom, kaptam gyomorvédőt (amit eddig is fel kellett volna írnia az orvosomnak az Algoflex mellé, vagyis bocs: én vagyok a tájékozatlan, amiért nem tudtam, hogy kellene) és egy gyomor nyálkahártya helyreállító granulátumot, amiknek -ha nincs más a háttérben- idő kell, amire segítenek. Csinált volna ultrahangot is, de nem használhatják a gépet. Viszont adhat időpontot UH-ra, kb novemberre. Avagy magán úton hamarabb menne... (Mondom, hogy botrány.)
Ha hányok/véres széklet lenne/belázasodom/rosszabbul leszek, azonnal menjek vissza a sürgősségire.
Nem lesz gond. (Remélem, ezt az őrangyalom is tudja.)
2021. augusztus 18., szerda
Szerda
Dobozolás 4 napra
2021. augusztus 17., kedd
Hétfő, kedd
2021. augusztus 15., vasárnap
2021/32. heti összefoglaló
💗
Dobozolás 3 napra
T: tökmagkrémes pur kenyér (tegnapelőtti a krém, ma azt sem kellett készíteni).
E: krumplifőzelék (egyszer vele főtt kolbásszal, 2-szer tojással lesz, az majd frissen készül, minden volt hozzá itthon).
V: narancsos-fetás céklasaláta (ehhez még ma kell vegyek egy jégsalátát, minden más volt itthon).







































