Megvolt az első, a Game day és az Overtime. Hát, a kis 12 perces ráadásból nem ment minden, a végén már tapostam az utlsó 2 gyakszi helyett. De megcsináltam.
És érdekes módon annyira éhes lettem az edzés végére, hogy az valami hihetetlen. Még nem is volt tán ilyen, hogy ennyire. Úgyhogy gyorsan elkészítettem a hamis pizzát, és már be is pusziltam. :)
