A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Game day. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Game day. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. december 4., kedd

Edzés

 Asylum 4. kör 30/10-11.  Game Day, Relief


Ha létezik olyan edzés, amikor a tüdődet kiköpöd, akkor ez az. Már az első 10 percben szétszakadtak az izmaim, de ez még kellemes volt. Aztán a felénél már úgy éreztem, a tüdőm régen kiszakadt, és mindenhol fájt és égetett. A 3/4-énél már se levegőt nem kaptam, se erőm nem volt, de mégis csináltam tovább. A végén már hatalmasakat nyögtem, de Shaun csak kiabált, csak mondta, hogy nem hagyhatom abba, hogy csak koncentráljak és meg tudom csinálni, én meg elhittem neki. És csak ugrottam, kart emeltem, ütöttem, lélegeztem, feszesen tartottam a törzsem és a hasam, és végigcsináltam. Azóta sem fázom :)

Motiváció


Game day jön ma.
És hogy mi az egyik legjobb motivációm most éppen? Hogy kegyetlenül fázom. Na, ez után tutira a Bahamákon érzem majd magam! :)

2012. augusztus 16., csütörtök

Mai 1. edzés

Itt írtam róla, hogy ma 2 edzés lesz.


Megvolt az első, a Game day és az Overtime. Hát, a kis 12 perces ráadásból nem ment minden, a végén már tapostam az utlsó 2 gyakszi helyett. De megcsináltam.
És érdekes módon annyira éhes lettem az edzés végére, hogy az valami hihetetlen. Még nem is volt tán ilyen, hogy ennyire. Úgyhogy gyorsan elkészítettem a hamis pizzát, és már be is pusziltam. :)

2012. augusztus 11., szombat

Mai edzés

Asylum 3. kör 11/Game day és 12/Back to core




Ez gyilkos volt... A legvégén, a talajon végzett gyaksziknál már annyira fájt az alsó felem, a derekam, a hátam, a combom hátul főleg, hogy kikapcsoltam az agyamat, és csak csináltam...


Shaun T., utállak és imádlak!!!


:)))