A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Gyopárosfürdő. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Gyopárosfürdő. Összes bejegyzés megjelenítése

2019. augusztus 20., kedd

"Hételeje", Gyopáros

Hételeje, mert nem hétvége. Mindenesetre Orosháza-Gyopárosfürdőn.
 Ismerősök, barátok, jó hangulat, beszélgetések, nevetés. Mint 2016-ban, akkor egy utcával odébb.










Tetkót is kaptam.


És volt cicc is.


Hazafelé kis kerülővel Hőgyész, Cicmó.



2016. augusztus 21., vasárnap

Hosszú hétvége


Májusban is jártam itt, most újra. Az akkori csapat kicsit kibővítve.



Gyönyörű hely, erdőszél, jó csapat, nyugalom, semmi nincs kötelező jelleggel, jó hangulat, sok nevetés... A pihenés pedig rámfért, bár egy pár napos mélyaltatásban tudnám talán csak kialudni magam...


Amíg szállingózott a csapat (sok helyről jöttünk), Zs. kibontott egy doboz Zsigulit. Sör és nagyon finom.


(Az imitált piálás. Nem vagyok a művésze.)


Mindhárom nap cicás volt. Ez az első. Persze mindet megdajkáltam, megsimogattam.


Az első este a beszélgetésé volt. No és a pálinkáé. V-é, és egyszerűen mennyei.



Jó későn, már senki nem fázott, elsétáltunk a közeli csárdába enni. A fél csapat nem is volt éhes, én sem, így csak egy zöldség köretet kértem, ami hatalmas adag volt és nagyon finom.



A csárdában valahogy vicc mesélő est kerekedett, hát szó szerint folytak a könnyeim a kacagástól, annyi szuper vicc hangzott el.

Visszatérve a szállásra még hajnalig folyt a pálinka, a móka.


És tüzet is gyújtottunk.



Alvás nem sok volt, főleg, mert voltak szúnyogok a szobában...

Másnap reggel elsőnek keltem, tusolás, szép reggel, kávé.


És újabb cica.


És strand. 



Ahol -augusztus 20-a lévén- egész napos program is volt a fürdőzés mellett.

Pl. karate-, aerobic-, karika- és rúdtánc bemutató.




Kézműves vásár.













A strand hatalmas (!!!).


Séta közben karikatúra is készült rólam, M-nak köszönhetően.


És délutántól jöttek a koncertek. Bódi Guszti.


Kelemen Kabátban.


Tudtam, hogy van egy ilyen nevű zenekar, de nem ismertem őket. A koncerten kiderült, hogy három számukat mégis ismerem, de nem tudtam, hogy az övéké. A zenekar egyébként élőben játszott, hatalmas elánnal, mintha százezren lettünk volna. És meg kell jegyezzem: élőben sokkal (!) jobbak a dalok, mint a stúdiófelvételen.