2013. június 5., szerda

Reggeles

Vagyok olyan mázlista, hogy megtehetem, hogy az itthoni 2 heteim alatt nem kell (nem mindig kell) korán kelnem. Ha az ember még össze is szedett egy nyavalyát, akkor meg különösen jó, ha nem kell ébresztő órára kelnie.
Azt már megszoktam, hogy -mivel Mohács legforgalmasabb kereszteződésében lakom- itt sosincs csönd meg nyugalom, nagy a forgalom, csipog a közlekedési jelzőlámpa, az össze busz, ami a városba bejön vagy kimegy, itt megy el előttem (. . .).
De azt nem lehet megszokni, hogy a reggel 7-kor itt gyülekező közmunkások túlkiabálják a forgalmat (és ez évek óta így megy).
 
 
Az pedig külön kellemes, hogy a hónapok óta tartó föld alatti hőcsövek cseréje miatt a konyhaablak alatt felszedett utat már harmadszor (!) szedik fel újra, mert nem igazán sikerült a szakasz lebetonozása (néha az egyes sebességfokozat is soknak tűnik a kocsinak, ha áthajt ratjta az ember).

 
Kellemes pihenést, csendes napot. . .

2013. június 4., kedd

Napi menü

Reggeli:
 
 
Tízórai: marék mandula, mazsola, tökmag. szotyi
 

 

 
Uzsonna: eper, Cocom*s eritrittel

 

 
Folyadék: rengeteg.

Boszi féle Sacher torta



Khm, khm, szóval. . .

Ezer Sacher torta receptet elolvastam.

Ami tetszett, és amihez minden volt itthon, az Pocak Pannáé. De mivel Lulu (az én tünemény konyhai kisegítőm, azaz mérlegem) szabadságon van (lemerült benne az elem), és mivel nagggyon nem vagyok cukrász beállítottságú genetikailag (nem tudok sütni, no), de mivel AKARTAM egy Sacherhez hasonló, csokis tortát, még akkor is nekiálltam, ha talán az egyetlen ember vagyok a földkerekségen, aki nemcsak piskótát nem tud sütni, hanem csokikrémet is képtelen készíteni.

Meg kell jegyezzem, megdőlt egy csomó agyszüleményem. Ugyanis most kiderült:
  • tudok sütni
  • isteni és viszonylag gusztusos csokimáz készült két kis kacsóm által (hagyni kellett volna még a hűtőben, de hát én aztat kérem nem bírtam volna kivárni!)
  • és megint hanyagolhatjuk a genetikát :)
Boszi féle Sacher torta

Egy tálban összekevertem

- 3 tojást
- 3 ek olvasztott kókuszzsírt
- 3 ek mézet
- 3 ek kakaóport
- fél tk szódabikarbónát
- 150 g darált mandulát
- egy marék áztatott sárgabarackból készült pürét (simán leturmixoltam).

Szilikonos kör alakú sütőformában, közepesre előmelegített sütőben (gázsütő 6-os fokozat) 20 percig (azaz tűpróbáig) sütöttem.

Közben elkészítettem a csoki krémet:

összemixeltem:
  • 1 érett banánt
  • 1 érett avokádót
  • 1 ek kakaóport.
Amikor elkészült a tészta, félbevágtam, és megkentem 3 marék áztatott sárgabarackból készült "krémmel", amit lehetne lekvárral is helyettesíteni, de az most nincs. Ráhelyeztem a másik lapot. Az egész tortát megkentem a csoki krémmel, és megkóstoltam. . .



Hmmmm, skacok, nekem nagggyon nyami! :)

12 szelet.
1 szelet tápértéke: 237 kcal, 7g F, 22g CH, 14g zsír

Facebook oldal: Boszorkánykonyha

Kókuszos receptek gyűjteménye itt

Tojásos receptek gyűjteménye itt.

Palacsinta receptek gyűjteménye
itt.

    Paleo reggelik 1 itt.
    Paleo reggelik 2 itt.
    Paleo snack itt.
    Paleo ebédek 1 itt.
    Paleo ebédek 2 itt.

    Paleo vacsorák 1
    itt.
    Paleo vacsorák 2 itt
    Hús nélküli receptek itt.

Gyors csoki desszert


1 ek Cocom*s
1 tk kakaópor
1 tk eritrit (édesítő)
2 tk kókuszreszelék
4-5 szem aszalt vörös áfonya.

Összekeverni, kész.

Ketogén infó: aszalt áfonya nélkül.

Facebook oldal: Boszorkánykonyha

Curry szószos csirkemell


A csirkét vékony szeletekre vágtam.
Olivaolajon hirtelen, nagy lángon, fehéredésig sütöttem mindkét oldalán.
Felöntöttem annyi vízzel, hogy ellepje.
Hozzáadtam sót, borsot, curry port és csípős curry port.
Lefedve puhára főztem.
A fedőt levéve addig sütöttem, amíg csak egy kevés leve maradt.
Ebbe Cocom*s sűrítményt öntöttem és addig forraltam, amíg besűrűsödött.
Nagyon csípős, nagyon finom :)

Reggeles


kép

Nagyon jól aludtam, egyszer keltett csak fel a köhögés, és viszonylag kipihenten ébredtem.

Úgy látszik (kopkopkoppp), működik a boszifőzet és a természetes torokfertőtlenítő és köptető, ami igazán nagy örörmmel tölt el.

Viszont azt is tudom, hogy pont ilyenkor, amikor az ember úgy érzi: sokkal jobban van, nem szabad virgonckodni, hanem még igenis oda kell figyelni és pihengetni kell, hogy ne legyen a dolgoból gyors visszaesés.

Fő a ma reggeli boszifőzet, a nyákoldó tea is ázik már, a gargalizáló főzet kész. Nem tudom, ma már lesz-e étvágyam, de tutira nem szeretném túlterhelni az emésztőrendszeremet, van most szegény szervezetemnek épp elég dolga.

Ráadásul hétfőn makk egészségesen kell visszautaznom Ausztriába dolgozni. . .

2013. június 3., hétfő

Orvosi zsálya

 

kép

A növény leírása:

Az ajakosvirágúak (Labiatae) családjába tartozik, Dél-Európa karsztjain tömegesen termő, hazánkban termesztett, bokros, illatos félcserje.

Mi van benne?

Rendkívül sok hatóanyagot tartalmaz: illóolajat, cserzőanyagokat (rozmaringsavat, oleánolsavat), diterpéneket (karnozolt), flavonoidokat (szalvigenint, luteolint).
Az illóolaja tartalmaz tujont, kámfort, borneolt, eukaliptolt, linaloolt.

Mire jó?

Számtalan hatóanyagának köszönhetően rendkívül széles körben, a legkülönbözőbb bántalmakra alkalmazható. A zsálya gyulladás- és izzadáscsökkentő hatással rendelkezik. Ismeretes a verejtékképződést szabályozó hatása is. Ajánlják fogínygyulladás, száj- és garatnyálkahártya-gyulladás ellen öblögető szerként. Légzőszervi megbetegedésekre a zsálya az egyik legjobb gyógynövény.
Belsőleg történő használata felfúvódás, emésztési zavarok kezelésére ajánlott.
A levelek rovarcsípések és kisebb duzzanatok kezelésére alkalmasak, ha a sérült felületet bedörzsöljük a levél nedvével. (forrás)

A zsálya nemcsak hasznos gyógynövény, hanem pompás fűszer is. A rozmaringhoz és a kakukkfűhöz hasonlóan a zsálya is erősen antioxidáns hatású anyagokat tartalmaz amelyek lassítjk a hús megromlását. Más fűszerekkel használva érdekes ízt ad az ételnek. Fűszerezhetjük vele a zsíros húsételeket, de azok körítéseit is. A kacsa-, liba-, pulyka-, vadhúsok, hústöltelékek, máj, főtt és sült halak, pástétomok, sajtok, főtt tészták ízesítésére is kiváló. (forrás)
 

90/57. Napi menü

Reggel írtam, hogy akadt egy kis programváltozás. Így aztán nem csoda, ha így alakult a mai napi menüm:

Délelőtt:
  • pár korty kávé (nem esett jól)
  • kábé 2 liter boszifőzet (ha meggyógyulok tőle, megosztom a titkom)

  • egy bögre útifűlevél tea (nyákoldó)
  • vitaminok
Délután:
  • egy kis adag húsleves (csak lé és répa)
  •  2 lágy tojás sózva, borsozva
  • gargalizálás orvosi zsálya főzettel
  • alvás 

Késő délután:
  • marék mandula, mazsola
  • kábé 1 liter boszifőzet
Este:
  • pár szeletke sült csirke (só, bors, olivaolaj), 1 lenmagos kenyér, 1 sokmagvas kenyér
  • több mint 1 liter boszifőzet
  • 1 bögre útifűlevél tea
  • gargalizálás orvosi zsálya főzettel.

Mi legyen a nem bio citrom héjával?

http://betegsegek.drtihanyi.hu/cikk/a-citrom-heja


kép

Olyan másfél hónapja, amikor a juharszirup kúrát csináltam, voltam édesanyáméknál. Persze vittem magammal a sziruphoz szükséges alapanyagokat, így a citromot is. Nagymamám rögtön le is csapott rá: lereszelte a héját és cukorral összekeverte, hogy jó lesz az, ha sütit süt.

Rá pár napra újabb citrom adagért mentem a boltba, ahol most egy piros felirat fogadott: felhívták a vásárlók figyelmét, hogy a déligyümölcs héja a permetezési eljárás miatt emberi fogyasztásra alkalmatlan, mérgező.

Risztottam is anyut, hogy ügyesen el kellene tüntetni a mami által alkotott citromos cukrot. Anyu meg is tette.

A fenti linken pedig elolvashatod, mi is az, amivel kezelik a citromokat.

Heti menüterv


kép

06.03-
H
K
SZ
CS
P
SZO
V
R,T,E,U,V
 
 
 
 
 
 
 

Na szóval. Összeállítottam én a heti menütervemet, aztán tegnap estére összeszedtem egy iciripiciri aprócska kis torokgyulladást kicsike kis köhögéssel. Ami arra éppen elegendő, hogy ne legyen étvágyam. Rendbehozom magam, összerakom ezt a boszit, el is készítettem már a Nagy Boszikönyvből az egyik varázsfőzetet, azt kortyolgatom. Ha újra lesz étvágyam és jól leszek, jön a menüterv is.

2013. június 2., vasárnap

Napi menü

Reggeli: gombás rántotta, sajt, petrezselyem
 
 
Ebéd: marhapörkölt, saláta

 
Uzsonna: eper
 
Vacsora: marék mandula, mazsola

Hétvégi kalandtúra

Tegnap, az odaúton kellemes kiránduló idő volt. Egy darabig. Megígértem a kocsimnak, hogy amiért két hétig, amíg Ausztriában dolgoztam, mozdulatlanul és fegyelmezetten várt rám, ha hosszabb útra megyek, a kilóméter óra mutatóját feltornázhatja a 120-as jelzés fölé. Én pedig rendes boszi vagyok, álltam is a szavam keményen. Boldog volt az én kis autóm, vidáman fickándozott. Felhős lett az ég és látszott, hogy a távolban már esik. Aztán egyik pillanatról a másikra zutty! beleszaladtunk egy felhőszakadásba. Így kénytelen voltam visszafogni az én boldog kis paripámat. Egyrészt, mert a szakadó esőtől nem láttam semmit, másrészt mert nem szerettem volna, ha a kicsi kocsi épp most tanul meg úszni. . . Pár km megtétele után hirtelen kiértünk a zivatarfelhő alól, és teljesen száraz volt az út.

 
 
Aztán ma délután bepróbálkoztam egy kis tejes tejszínhabbal. Nem kellett volna. Zivatar lett az emésztőrendszerem teljes hosszában, és azóta eltelt már pár óra, de tökéletesen még mindig nem vagyok. . . Tanulság: ami nem megy, azt egyáltalán nem kell erőltetni . . .
 
 


 
 

Fél 5 körül indultunk el haza. A déli égbolton vastag, sötét felhők gyülekeztek, és hallatszott már a dörgés a távolból. "Az autóban biztonságban vagyunk, nem ázunk meg"- suhant át egy mosoly-gondolat az agyamon. Csak arra nem gondoltam, ami akkor jött, mikor kiértünk a faluból.

 
 
Kidőlt fa, eltűnt sávok, az úton keresztbe hömpölygő sárga sártenger, és hogy még érdekesebb legyen a helyzet, mindez vegyítve a dombi útról lemosott kő, tégla és egyéb törmelékkel. A kis kocsim megszeppent, de én még inkább. Úgy szorítottam mindkét kezemmel a kormányt, mintha az életem múlna rajta, és minden idegszálammal arra koncentráltam, hogy a tőlem telhető legügyesebben és biztonságban tudjam vezetni az autót. Azért sikerült felevickélni a dombtetőre, ott már csak a hatalmas vízréteget kellett legyűrni, és néhány útszéli (főleg kavicslehordásos) kisebb akadályt.
 
 
Mire hazaértem, száraz volt az út, és a távolban kirajzolódott egy meseszép szivárvány. :)

Csodabogár

 

Valahogy mindig kicsit fekete bárány voltam a családban. Jó, voltak is hüle dolgaim, főleg kamaszkoromban. . .

Aztán szakács akartam lenni, amit heves ellenkezéssel nem engedett a család, mert hogy én okos vagyok, nekem tanulnom kell. Tanultam. (Van két nyelv szakos diplomám, és most külföldön dolgozom betegápolóként. . .)

Majd -még tanítóként dolgoztam- kértem egy év fizetés nélküli szabit és külföldre mentem dolgozni (Olaszországba). Neked nem jó, ami van?! Más örülne, ha lenne munkája!

Aztán végleg felmondtam és lehúztam még egy évet Olaszországban. Te tényleg nem vagy normális!

Egy év munkanélküliség után találtam újabb állást, és elhatároztam: lefogyok. De hát te így vagy jó! Így vagy egészséges! (79+ kiló voltam a 164 centis magasságomhoz. . .)

Update-ezni kezdtem, figyeltem a glikémiás indexet, hogy mikor mit eszem, és elhagytam a finomított lisztet és a cukrot. Hujuj, a család -és főleg a nagymamám- szerint így nem lehet élni!

Elkezdtem futni. Ajjaj, Timcsikém, ebbe bele fogsz halni!- mondta a nagymamám.

Ráleltem a zabra. Beleszerelmesedtem a zabkásába. De hát lassan már nyeríteni fogsz!

Aki olvassa a blogot vagy ismer, tudja, hogy milyen aranyos kis kálvárián mentem át a tejtermékekkel. Erről már sok családtagnak nem is beszélek (anyu és a hugim olvassa a blogot, ők tudnak róla, hogy nem fogyasztok tejterméket).

Ma pedig hoztam kóstolót maminak a sokmagvas kenyérből, a lenmagos kenyeremből, a kókuszos sütiből és a narancskrémes tortából. Minden ízlett neki, a gond csak akkor kezdődött, amikor kiderült, hogy pl. a tortában nincs liszt, nincs tojás, nincs vaj (. . .). Meddig akarsz még így élni?!

Most komolyan: azt a szót még ki sem ejtettem a számon, hogy paleo ;-)

(Megjegyzés: még mindig két fülem van, működik a két fül módszer ;-) )

Kesudió

Fahéj itt
Curry ittitt
A füvesember tanácsai itt
Pekándió itt
Avokádó itt
Mandula itt
Kókuszzsír itt
Lenmag itt
Szezámmag itt
Mák itt
Útifű maghéj itt
Tökmag itt



kép

Miért jó?

Nagyon jó vas-, kálium-, magnézium- és cinkforrás. A cink elősegíti a sebek gyógyulását, befolyásolja az agyműködést, vastartalma pedig elősegíti a növekedést, fokozza a fertőzésekkel szembeni ellenálló képességet, enyhíti a premenstruációs fájdalmakat. A benne levő kálium szívbetegségek és magas vérnyomás ellen hatékony, magnéziumtartalma megnyugtatja a fáradt idegeket.

Zsírban és fehérjékben gazdag, telített zsírsavakban azonban szegény. Bár szénhidráttartalma a többi diófélénél kicsit magasabb, koleszterint nem tartalmaz. Telítetlen zsírsavai csökkentik a keringési betegségek kockázatát, fogyasztása fokozott teltségérzetet is kelt. (forrás itt.)

2013. június 1., szombat

Ajándék

 

Nálunk családi szokás, hogy a keresztgyerekeimtől ajándékot kapok anyák napjára. A két tündéri lurkó, a 7 éves Pet és a 12 éves Milu saját készítésű ajival lepett meg: súlyzót rajzoltak és gyümölcsöket, Milu még azt is odaírta, hogy "Az egészség fontos!". Megeszem őket, komolyan! nagyon szépen köszönöm! :)

(A Bébi az én vagyok. Hosszú sztori, de így hívnak a tesóm gyerkőcei. :) )

90/55. Napi menü

Reggeli:
 
 
Ebéd:

 
Uzsonna: eper és (növényi) tejszínhab
 
Vacsora:


Vidéken



 

 
Epeeeer!

 
Igaz, hogy előtte esett az eső, de hát ott pirosodtak az érett eprecskék, muszáj volt bemásznom értük a sárba! Sikeresen bele is süppedtem, de . . . meglett az eper! :)
 

 


90/55. Edzés és reggeli

 
 
Hason fekvős gyakorlatok voltak, előtte állásban törzshajlítás oldalra kézi súlyzóval, a végén fél perc taposás. Ebből volt 2 kör.
 
Reggeli:
 

Sült bacon, tülörtojás, jégsaláta, fél liter gyömbéres tea.
 

Motiváció

 
Ma hátizom erősítés van a porondon. Nem szeretem, de tudom, hogy pl. a hasizom fejlesztésében is szerepe van, de ami fontosabb: az egészség megőrzésében is. Mindenkinek kellene erősítenie a hátizmait. Hogy neked nem? Oké. Figyeld csak meg, hogy ülsz! Nyújtott, egyenes háttal, a vállad kihúzva és a fejed sem lóg, ugye? Na ugye!